


36 366 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osaka |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Потужність обігріву | 7200 Вт |
| Потужність охолодження | 7030 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв.м |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Інвертор | Так |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Мінімальна температура | -10 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 46 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 655 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 310 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 825 мм |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 12 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 310 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 225 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна температура (град.) | - 10 |
| Потужність обігріву (Вт) | 7300 |
| Потужність охолодження (Вт) | 7030 |
| Рекомендована площа приміщення (кв.м) | до 70 |