
1 841 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.4 кг |
| Вікова група | Від 2 років |
| Висота | 84 мм |
| Довжина | 201 мм |
| Максимальна вага | 54 кг |
| Матеріал | Вініл |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 170 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 11.5 мм |
| Довжина упаковки | 39 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 40.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| гарантія | ✓цілісність паковання; ✓надаючи гарантію на цілісність паковання, на наявність усіх комплектуючих |
| Клапан для закачування: | силіконовий клапан. |
| Клапан для зливання води | Да |
| Підстилка | немає (необхідний для захисту від проколів, сміття) |
| Тип підключення (чаша): | без виходів для під'єднання фільтр-насоса |
| Фонтан працює від | Садового шланга |