

2 274 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intes |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.23 кг |
| Вікова група | Від 6 років |
| Висота | 99 мм |
| Довжина | 218 мм |
| Максимальна вага | 81 кг |
| Матеріал | Вініл |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Ширина | 188 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 13 мм |
| Довжина упаковки | 41 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 39 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові бонуси | Сидіння, іграшки, надувні кільця |
| Клапан для накачування | Силіконовий клапан |
| Клапан для зливання води | Да |
| Насос для накачування | Немає |
| Фонтан працює від | Садового шланга |
| Чаша | тип підключення: Без виходів для під'єднання фільтр-насоса |