
1 841 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Висота | 107 мм |
| Довжина | 196 мм |
| Матеріал | Вініл |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| гарантія | ✓цілісність паковання; ✓надаючи гарантію на цілісність паковання, на наявність усіх комплектуючих |
| Максимальний ліміт ваги | 54 кг |
| Тип підключення (чаша): | без виходів для під'єднання фільтр-насоса |