
3 972,20 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hayward |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | корпус, корзина для мусора, фланец (залежить від моделі) |
| Матеріал | ABS-пластик із захистом від УФ |
| Призначення | забір води з поверхні басейну та очищення від сміття |
| Перелив (overflow) | Ø 32 мм |
| Підключення | 1.5"/2" (або 50/ 63 мм) |
| Пропускна здатність | 6-10 м3/год |
| Розмір вікна | 400 × 230 мм |
| Регульована горловина | до ~3 см |
| Тип | вбудований скімер для бетонних басейнів |
| Тип монтажу | під бетон (вбудований елемент) |