


34 750 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вид пального | Тверде |
| Водяний контур | Ні |
| Коефіцієнт корисної дії | 71 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Площа обігріву | 70 кв.м |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 413 мм |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| АКПВ — Автоматичний контроль подавання повітря | Да |
| Вага | 76 |
| Висота | 557 |
| Діапазон потужності нагрівання (кВт) | 3-8 кВт |
| Індекс енергоефективності ІЕЕ | 93,66 |
| Максимальна довжина дров (см) | 30 см |
| Потужність (кВт) | 5 |
| Номінальна потужність | 7100 |
| Обмежувач дров | Да |
| Відчиняння дверей | влево |
| Підведення повітря | Немає |
| Призначений для рекуперації | Немає |
| Відповідає критеріям Екопроєкту | Немає |
| Температура димових газів | 340,0 |
| Тип скла | Пряме |
| Ширина | 536 |
| Емісія CO (пили) (мг/Нм3) | 187,0 |