
46 832,04 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mountfield |
| Країна виробник | Чехія |
| Діаметр фільтра | 0 мм |
| Довжина | 70 см |
| Завантаження піску | 0 кг |
| Напруга | 0 В |
| Об'єм басейну | 36.75 куб. м |
| Колір | Синій |
| Ширина | 350 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина басейну | 1.5 м |
| Долина басейну | 7м |
| Ширина басейну | 3.5 |