




239,48 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pimtas |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага 1 п.м. труби | 1965 г |
| Довжина | 3000 мм |
| Максимальний робочий тиск | 4 бар |
| Зовнішній діаметр | 63 мм |
| Область застосування труби | Для транспортування стислого повітря, Для питної води, Для транспортування агресивних середовищ, Для холодного водопостачання, Для систем зрошення, Для холодопостачання, Для каналізації, Для систем кондиціонування |
| Руйнівний тиск | 5 бар |
| Перетин труби | Кругле |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | діаметр 63 мм |