









100,42 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pimtas |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 50 лет |
| Діаметр | діаметр 32 мм |
| Довжина | 3000 мм |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Зовнішній діаметр | 32 мм |
| Область застосування труби | Для газопостачання, Для каналізації, Для питної води, Для систем кондиціонування, Для систем зрошення, Для транспортування агресивних середовищ, Для транспортування стисненого повітря, Для холодного водопостачання, Для холодопостачання |
| Руйнівний тиск | 12 бар |
| Спосіб з'єднання | Клей |