





214 137 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Inverpac |
| Країна виробник | Німеччина |
| Напруга | 220 В |
| Режим роботи | Нагрівання/охолодження |
| Струм | 13.52 А |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 117 кг |
| Висота | 89 мм |
| Ширина | 108 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захисний чохол (водонепроникний) | Да |
| Інвертор | Так |
| Компресор | Mitsubishi |
| Максимальна температура нагріву | 43 град. |
| Потужність | 4,12 кВт |
| Потужність обігрівання, кВт | до 25 |
| Нагрівання/охолодження | Да |
| Призначення теплового насоса | Приватні басейни |
| Обсяг басейну | до 120 м³ |
| Під'єднання під вклейку | 50 мм |
| Продуктивність | 25 кВт |
| Робоча температура | - 20°C ~43°C |
| Температура роботи (°C) | до -20 |
| Тип компресора | Інверторний |
| Колір | Сірий |