





144 715 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Inverpac |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна температура нагріву | 43 °С |
| Максимальна температура подачі теплоносія | 20 °С |
| Напруга | 220 В |
| Режим роботи | Нагрівання/охолодження |
| Струм | 9.2 А |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 78 кг |
| Висота | 69 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захисний чохол (водонепроникний) | Да |
| Інвертор | Так |
| Компресор | Mitsubishi |
| Потужність | 2,5 кВт |
| Потужність обігрівання, кВт | до 17 |
| Нагрівання/охолодження | Да |
| Призначення теплового насоса | Приватні басейни |
| Обсяг басейну | до 70 м³ |
| Під'єднання під вклейку | 50 мм |
| Продуктивність | 16 кВт |
| Робоча температура | - 20°C ~43°C |
| Температура роботи (°C) | до -20 |
| Тип компресора | Інверторний |
| Колір | Сірий |